03-EniiRide2Tcompetition

Eni i-Ride 2T Competition

Olej na syntetickém základu a ricínovém oleji.

Eni i-Ride Competition 2T je vysoce výkonný motorový olej, který byl vyvinut výhradně pro použití ve vzduchem  nebo vodou chlazených dvoudobých motorech pracujících v mezních podmínkách a je to produkt přímo odvozený ze zkušeností v soutěžích. Tento výrobek je založen na syntetických základových olejích, na ricinovém oleji a je vhodný pro manuální míchání paliva s olejem.

Eni i-Ride Competition 2T poskytuje vynikající výsledky ve všech typech využití: silnice, motokros, trial, enduro atd.

CHARAKTERISTIKA (TYPICKÉ HODNOTY)

Viskozita při 100 °C

mm2/s

18,3

Viskozita při 40 °C

mm²/s

180

Viskozitní index

130

Bod vzplanutí (o.k.)

°C

215

Hustota při 15°C

kg/m3

895

Eni i-Ride Competition 2T má speciální složení, které zajišťuje vynikající čistotu pístů, oblasti pístních kroužků a vyfukového systému a tím minimalizuje ztrátu výkonu a potíže spojené s předčasným samozápalem. Jeho pečlivě zvolené syntetické základové oleje jsou té nejvyšší kvality a zajišťují velmi vysoké protioděrové vlastnosti a vynikající stabilitou vůči oxidaci při vysokých teplotách. Produkt je založen na syntetických základových olejích a na ricinovém oleji.

full synthetic + castor oil (ricinový olej) je vysoce výkonný motorový olej, který byl vyvinut výhradně pro použití ve vzduchem nebo vodou chlazených dvoudobých motorech s velmi vysokým výkonem (závodní a sportovní motocykly, motokáry atd.).
Speciální složení tohoto výrobku zajišťuje lepší čistotu pístů, oblasti pístních kroužků a výfukového systému a tím minimalizuje ztrátu výkonu a potíže spojené s předčasným samozápalem.Jeho pečlivě zvolené syntetické základové oleje zajišťují velmi vysoké protioděrové účinky a vynikající termicko-oxidační stabilitu.

DOPORUČENÍ:

Produkt je založen na směsi plně syntetického základového oleje a ricínovém oleji.
Je určen pro směsné mazání olej-palivo. Produkt NENÍ samomísitelný !! 
Používání produktu pro vstřikování oleje do benzínu (oddělené mazání), je nutné dbát předpisu a doporučení výrobce motocyklu. !! Ne všechna čerpadla oleje umí tento produkt vstřikovat !! 
Je vhodný i pro používání s bezolovnatým benzinem natural.
Před použitím je nutné olej i hotovou směs důkladně promíchat!!

Balení 1L, (dočasně nedostupný).