05-iride_moto_Sport_MotoGP_10W60

Eni i-Ride Racing 10W-60

Starý název: Eni i-Ride MotoGP 10W-60
Specifikace: API:SG, JASO MA, JASO MA2

Eni i-Ride Racing 10W-60 (Eni i-Ride MotoGP 10W60) je plně syntetický olej vyrobený z těch nejlepších základových olejů a aditiv, které současná technologie a výzkum v oblasti maziv může nabídnout. Je speciálně vyvinut pro čtyřtaktní motocyklové motory s vysokým výkonem. Syntetické základové oleje, které jsou použity, zaručují vynikající odolnost proti vysokým provozním teplotám a vynikající stabilitu díky klíčovoé roli speciálně vyvinutých aditiv. Tyto vlastnosti předurčují tento výrobek pro použití v motocyklových soutěžích.

Eni i-Ride Racing 10W-60 (Eni i-Ride MotoGP) je 100% syntetický vícestupňový 4-taktní olej, je speciálně navržen pro použití ve vysoce modifikovaných více ventilových motorů, kde poskytuje maximální závodní výkon a ochranu. Prostřednictvím plně syntetickéhé formule maximálním využitím elektrochemických vlastností, zabraňuje „suchému tření“ kov na kov při startu, rychlé cirkulaci oleje během teplé fáze a výjimečnou ochranu ventilových rozvodů i vyšší dosažený výkon motoru. Téměř nulová pěnivost oleje udržuje vysoký tlak v mazací soustavě motoru a přenos tepla v motoru na maximální hodnotě. Výborná střihová stabilita je garancí pro stabilitu viskozity při delším použití v extrémních podmínkách vysokých otáček a zatížení motoru.
Eni i-Ride Racing 10W-60 (Eni i-Ride MotoGP 10W-60) je doporučujen jako motorový olej pro motocykly Aprilia, Moto Guzzi a Husqvarna.

Zařazení: Top performance competition.
Schváleno: Aprilia, Derbi, Gilera, Moto Guzzi, Piaggio, Scarabeo a Vespa

Balení 1L, cena: 265 Kč/ks.